אודות

 

בשנות ה-90 עם הקמתה של חברת team2u Consultants בישראל, העוסקת ביעוץ ארגוני ואסטרטגי, החל עידן הגלובליות בעולם ונושא אסטרטגיית הצמיחה בחברות הפך דומיננטי ומינף את כניסתה של חברת team2u Consultants הישראלית לשוק האירופאי. בתחילת שנות האלפיים, אחרי התפוצצות בועת הדוט קום עברו החברות להתמקד בהתייעלות תוך ארגונית ובמקביל עלה פוטנציאל השוק העסקי באסיה. team2u Consultants נצלה את המגמה של השוק ופתחה את הסניף השני של החברה בדרום מזרח אסיה. כך בססה את מעמדה כחברת ייעוץ ישראלית עם התמחות בשוק האסייתי.

כיום מסתמנת חזרה לאסטרטגיית "צמיחה חכמה", הישענות על המשאבים הקיימים בחברה תוך הגדלת נפח הפעילויות שלה. מגמה זו מדגישה את הצורך בהסתכלות אובייקטיבית ומקיפה על השוק המקומי, יכולת אדפטיבית לשינויים המהירים המתרחשים במדינות המתעוררות, שהם יסודות קריטיים לתכנון צמיחה מוצלח של חברות.  והיא מעלה את יוקרתם של חברות הייעוץ הארגוני והאסטרטגי המתמקדות באיתור מוקדי צמיחה, מצד אחד, וקיצוץ עלויות מצד שני.

חברת team2u Consultants היא אחת מחברות יעוץ ארגוני ואסטרטגי המובילות בתחומה. היא מתמחה במתן ייעוץ ארגוני ואסטרטגי למנהלים בכירים בארגונים פרטים וציבוריים, בחברות, במוסדות ממשלתיים ובמוסדות חינוך במטרה לעזור להם בתהליך קבלת החלטות, בהוצאתו מהכוח אל הפועל ובעיקר בהגשמת הישגיהם העסקיים תוך הגדלת נפח הפעילות והכפלת רווחים. בנוסף מסייעת team2u Consultants בתכנון מהלכים כוללים (טווח קצר וארוך) לקידום החברה, בבניית תוכנות הבראה ופוטנציאל צמחיה, המותאמים לצרכי הלקוח.

ביסוסה הכלכלי, מקצועי של החברה, בשוק האסייתי בפרט והגלובלי בכלל והצלחתה העסקית, מאפשרים לה לברור את לקוחותיה בקפידה, ולהעדיף לקוחות בעלי הנהלה דומיננטית, המונעת מחלקות ומייצרת חזית עסקית חזקה ואחידה. כמו כן יכולה team2u Consultants להתחייב על הצלחתו של תהליך העבודה תוך קיום יחסים ארוכי טווח. כל זאת תוך שימת דגש על שיתוף פעולה מלא הכולל תעבורת מידע דו כיוונית, איכותית ועדכנית המבטיחה תהליך של קבלת החלטות יעיל גם בזמן אמת.

ייחודה של  team2u Consultants הם הכלים אותם פיתח הצוות הוורסטילי של החברה, המבטיחים אינטגרציה של שינוי חשיבתי אסטרטגי, התייעלות כללית של הארגון בשמות דגש על הפרט, פתיחות למציאת נתיבי מסחר חדשים ומקסום רווחיותה של החברה.

לחברת team2u Consultants צוות קבוע של כ-50 יועצים, קבועים ופרי לנסרים שיוצרים את הייחודיות והאנרגטיות האופיינית והמזוהה עם החברה . ברמה האישית לכולם יכולות אנליטיות גבוהות מוכחות, חשיבה אסטרטגית וראייה עסקית רחבה. מבחינה מקצועית, כולם בקיאים בתרבות המקומית, עם  ניסיון עשיר ביזמות עסקית וניהול פרויקטים, בשווק המקומי והבינלאומי.

 

12מנהלי team2u Consultants מקבלי ההחלטות ומעצבי המדיניות, משלבים מקצועיות בתחום הייעוץ הארגוני והאסטרטגי עם  התמחות נוספת במקצועות חופשיים שונים כדוגמת: משפטים, טכנולוגיה, רפואה, מסחר וכלכלה, ספורט אתגרי, אומנות וקרב מגע. השילוב הייחודי משלים ומשדרג את יכולותיה המקצועיות של החברה, מכתיב את תרבותה, והתאמתה לצורכי הלקוח.

בין לקוחות team2u Consultants נמנות חברות מתחום הרפואה, המזון, התרופות הבנקים, התעשייה ועוד. להם מציעה team2u Consultants קשת רחבה של כלים: מתוכניות למקסום היכולות התפעוליות, דרך שירותי ייעוץ משלב מגיבוש האסטרטגיה ועד מימושה ועד לסדנאות מקצועיות תפעוליות.

בחזונה העסקי team2u Consultants שואפת להמשיך לפתח אסטרטגיות יעוץ חדשניות ומקוריות, להגדיל את הרקורד העסקי ורווחי החברה תוך הקפדה על יושר אישי ומקצועי, חשיבה חיובית למצוינות.

 

פאביו רוסי, בעלים ומנכ"ל של חברת Team2u Consultants

פאביו רוסי הבעלים והמנכ"ל הנוכחי של   Team2u Consultants משנת 2014, הוביל את החברה לצמיחה והתרחבות עסקית תוך פתיחת שווקים חדשים באסיה. בנוסף חידש פאביו את התוכנית האסטרטגית העסקית של החברה ואיפיין את התרבות העסקית של החברה.

פאביו מאמין כי השילוב של חינוך ותהליך אימון, פרטני או קבוצתי לבעל עסק ישפיע על ההבט העסקי, קהילתי ואישי ועל כן בהכרח יוביל את העסק לשינוי חיובי. בחזונו של אונרדו טרופ מטרת העסקים היא לתמוך בקהילות בהן הן נמצאות במודלים ובשיטות העבודה שלהן, ודרכם להגיע לפריצה בינלאומית

פאביו הביא לחברה את נסיונו העשיר, יותר מ 21 שנים, בניהול חברות ייעוץ תוך התמחות בשירות, במכירות ובמימון. לפני חברת היעוץ רכש פאביו שנים של ניסיון בבנקאות להשקעות ובמימון חברות כדוגמת "מורגן סטנלי". בחברות אלה הוא כהן בתפקידים בכירים שונים הקשורים לענפי הפיננסים העסקיים (בעזרתו גדלו רווחי החברות, אחת החברות עלתה מ -20 מיליון דולרים ל -350 מיליון דולרים), ופיתח קשרים עסקיים ברחבי העולם.

 

קואצ'ינג
פאביו רוסי הוא מאמן קואצ'ינג בכיר מאז שנת 2002 . הוא מומחה למתן פתרונות יצירתיים המאמצות שילוב של גישה עסקית עם התפתחות אישית ויחסים בין-אישיים.
יש לו ניסיון בעבודה אישית עם מנהלים בכירים, אשר בעקבות הסדנאות שלו הגדילו את הביצועיהם האישיים הביאו לצמיחה ארגונית, פיננסית. תהליך בו חשיפה, שכלול ושיפור יכולותיהם המולדות הובילו ליעילות אישית ועסקית, בו הם מימשו לא רק את המטרות והיעדים שהציבו לעצמם, אלא גם שיפרו את ערך הנכסים בטווח הארוך.

 

השכלה גבוהה

תואר ראשון בכלכלה, פסיכולוגיה מהאוניברסיטה La Sapienza, רומא,

תואר שני בכלכלה, עסקים מאוניברסיטה La Sapienza
מאמן קואצ'ינג בכיר

בוגר ומאמן בתוכנית NLP.