חברתנו באפריקה ומזרח אסיה


כיום עם צמיחתו הכלכלית של השוק אסייתי והתחזקותו של מעמד הביניים, נכרת עליה ברמת ההכנסה ושיעור הצמיחה הממוצע עומד על 25% בשנה. אתו גדל גם הביקוש לחברות ייעוץ ואסיה הפכה למוקד משיכה של חברות בינלאומיות. מדינות כמו דרום קוריאה, סינגפור ואינדונזיה החלו לאחרונה לספק שפע של עבודה לחברות גלובליות בתחום זה וחברות בעלות יכולת רב תרבותי ופיננסית החלו לחדור לשוק.

אסיה היא קיבוץ תרבותי הכולל בין היתר מדינות אסלמיות, קסטות של הודו, כלכלת השוק הסוציאליסטית של סין, תרבות יפנית ועוד. היא חסרה בהירות פוליטית וכלכלית, נתונה לאסונות טבע, ומחייבת את העסקים להיערך מראש עם תשתית חדירה הכוללת: תוכנת אסטרטגית, יצירת חיבור שורשי עם המוסדות המקומיים והאנשים, הצטיידות בהון התחלתי, יצירת תשתית טכנולוגיה ואנושית מקומית וכן בניית תוכנת לניהול סיכונים.

ראשוניות, ניסיון והצלחה מקצועית מוכחת קובעים את שיעור ההצלחה בין החברות בתחרות שנוצרה בשוק האסייתי. team2u Consultants הנתפסת כבר עשור כחלק אינטגרלי מהנוף האסייתי המקומי דרך הסניף של החברה בהונג-קונג  וסינגפור, שנבחרה בזכות מקומה האסטרטגי באסיה ויתרונותיה העסקיים והחברתיים.

 
2
 
 
סינגפור

מאז שנת 1963 בה זכתה סינגפור לעצמאות הכלכלה שלה היא גדלה במהירות והפכה למדינה עם התמ"ג לנפש הגבוה ביותר בעולם ומספר 3 מבין מדינות העשירות בעולם (על ידי מגזין פרובס). המדינה היא נמען השקעה מוביל לחברות זרות בשל מעמדה כאחת הכלכלות ידידותיות והתחרותיות לעסקים חופשיים (דורגת מספר 1 מבין מדינות העולם מקלות על עשיית עסקים, על ידי הבנק העולמי).

לסינגפור מרקם ייחודי חברתי ועסקי. היא אחת הערים המודרניות והנקיות ביותר בעולם, בעלת כלכלת שוק פתוח, שיעור פשיעה מהנמוכים ביותר בעולם, מחירים יציבים ותוצר נפש גבוהה. היא יציבה מבחינה פוליטית, מספקת כוח עבודה טוב בעולם וגם מובילה באיכות החיים שלה.

team2u Consultants משלבת אלמנטים רב תרבותיים (מזרח ומערב) בכוח האדם ההטרוגני, בחשיבתו הוורסטילית ובסדרת התוכנות שהיא מציעה לשוק העסקי שיושמו בחברות מערביות ומקומיות.

 

 

כתבות מקצועיות להרחבה בנושא

 

Southeast Asia is one of the world’s fastest-growing markets—and one of the least well known- http://www.mckinsey.com/insights/public_sector/understanding_asean_seven_things_you_need_to_know

http://www.plunkettresearch.com/consulting-market-research/industry-trends

GDP Annual Growth Rate – Countries – List- http://www.tradingeconomics.com/country-list/gdp-annual-growth-rate

Asian Economies To Outperform In 2013; ASEAN Countries’ GDP Growth In The Spotlight- http://www.ibtimes.com/asian-economies-outperform-2013-asean-countries-gdp-growth-spotlight-1128881

Asian Markets Hold Big Potential- http://seekingalpha.com/article/1556202-asian-markets-hold-big-potential-for-guess

Singapore GDP Growth Rate- http://www.tradingeconomics.com/singapore/gdp-growth

Why Choose Singapore? http://www.guidemesingapore.com/incorporation/introduction/singapore-incorporation-advantages

World's Greatest City: 50 reasons why Singapore is No. 1- http://travel.cnn.com/singapore/none/worlds-greatest-city-50-reasons-why-singapore-no-1-399897